En Komik Gençlik FİLMLERİ – Top 10

Filmler 7 Ekim, 04:03'de eklendi

 Happy Gilmore

Happy Gilmore ile ilgili görsel sonucu

Happy Gilmore sert birisidir (Adam Sandler), kendisi çoçukluğundan beri babasından hokey öğrenmiştir fakat hayatının büyük bir kısmı babaannesiyle yaşayarak geçirmiştir. Babannesini çok sevmektedir, fakat bir gün babannesini evden atacaklarını öğrenince hemen para bulmaya çalışır ki ev kalsın. Sürekli kavgaları ve doğru dürüst kayamamasından dolayı hokey takımına alınamayan Gilmore bir gün golf uğraşan arkadaşlarının yanına gelir, Happy golf topuna mükemmel bir vuruş yapar. Nadir görülen derecede çok uzağa vurur, ve daha sonra bunu gören bir adam onu turnuvaya sokar, Happy turnuvada mükemmel derecede oynar fakat buna sinirlenen ve eski şampyion olan Shooter McGavin (Christopher McDonald) onu burdan çıkarmak ve onun kaybetmesi için uğraşır. Ayrıca Happy aşık olmuştur.

  • Bob Barker filmi oynayıp oynayamayacağı konusunda kararsızdı fakat Sandler`i dövüşde yeneceğini öğrenince hemen kabul etmiş
  • Filmin başındaki Hokey oyuncusu Terry O`Rileydi.
  • Happy Chubs`a neden o futbol veya başka bir şey gibi gerçek spor oynamıyor diyor,Carl Weathers oyuncu olmadan önce profosyönel futbol oyuncusuydu.
  • Silinmiş sahneler 20 dakika civarı.
  • Adam Sandler`in bu ve Billy Madison filmleri Adam`ın kurduğu Happy Madison film şirketinin ismine ilham kaynağı oldu.

 

 

Talladega Geceleri: Ricky Bobby’nin Ballad’ı 

Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby ile ilgili görsel sonucu

Talladega Geceleri: Ricky Bobby Ballad, Adam McKay tarafından yönetilenve Will McCay ve Ferrell’in yazdığı Will Ferrell’in oynadığı2006 Amerikan spor komedi filmi . [3] Buna ek olarak, film John C. Reilly , Sacha Baron Cohen , Gary Cole ve Michael Clarke Duncan ve Saturday Night Live mezunlarıtarafından göründü. NASCAR sürücüleri Jamie McMurray veDale Earnhardt Jr , Fox’da NASCAR’dan ekipler yayınladığında da kameolar yapıyorlar( Mike Joy ,Larry McReynolds ve Darrell Waltrip ) ve NBC NASCAR ( Bill Weber , Wally Dallenbach Jr. ve Benny Parsons ). Talladega Nights , Pat Hingle’ın 2009’daki ölümünden önceki son filmiydi.

Andy Hillenburg’un Fast Track Enterprises ve K4 Motorsports, yarış arabaları, nakliye aracı taşımacılığı ve dublör koordinasyonunu sağlamak için bir araya geldi. Daha önce, şirketler Herbie için promosyona destek verdi : Fully Loaded , 3: Dale Earnhardt Hikayesi ve diğer stok araba yarış filmleri. İçinde Talladega Nights: Ricky Bobby Türküsü, K4 Motorsporları spesifik yarış arabaları, özellikle Bobby’nin “ME” otomobil için özel sarma yarattı.

 

 

 

Big Daddy (1999 filmi)

Big Daddy (1999 filmi) ile ilgili görsel sonucu

Big Daddy , Dennis Dugan’ın yönettiğive Adam Sandler ile Sprouse ikizleri oynadığı1999 Amerikan komedi filmidir . Film, Robert Simonds tarafından üretildive Columbia Picturestarafından 25 Haziran 1999’da piyasaya çıktıve gişelerde 1 numaralı 41.536.370 $ ilk haftasonuyla açıldı.  Sandler’in prodüksiyon şirketine başlamadan önce yapmış olduğu son filmiColumbia Pictures tarafından dağıtılan ilk filmi olan Happy Madison Productions ve Hotel Transylvania 2’ye (2015)kadar en çok katlanan filmiydi. En iyi gençlik filmidir.

 

Barbershop (film)

Barbershop (film) ile ilgili görsel sonucu

Soğuk bir kış döneminde , Calvin Palmer Jr ( Ice Cube ) , babasının ona verdiği berber dükkânını açık bırakmaya çalışmaya yeterli derecede karar verdi. Ödünç olamaz, gelirler düşüyor ve para kazanmak için zengin hızlı düzenlemelerle daha çok ilgileniyor gibi görünüyor . Çalışanlarına veya müşterilerine söylemeden, berber dükkânını gizlice bir şerit kulübü haline getirmeyi planlayan açgözlü bir kredi köpekbalığı Lester Wallace’a ( Keith David ) satıyor .

İş yerinde bir gün geçirdiğinde ve berberin çevredeki topluluğa ne kadar hayati olduğunu fark ettiğinde Calvin kararını gözden geçirdi ve dükkana geri dönmeye çalıştı – sadece Wallace’ın 20.000 $ ‘ı ikiye katladığını öğrenmesi için Calvin’e geri ödemesini istedi. O gün saat 7’de. Berber dükkânını sattığı çalışanlara itiraf etmesinin hemen ardından ve günün sonunda kapanacağını kabul eden polis, berberlerden birini Ricky ( Michael Ealy ) olarak tutukladı . O bir çalmak için yakındaki bir pazara onun kamyonet sürüş suçlanıyor ATM , ancak ATM hırsızı, JD ( Anthony Anderson ), Ricky bir kuzeni aslında Ricky’in kamyon borçlanma sonra suç işlediği biri olduğu ortaya çıkar. Çünkü bu, potansiyel olarak, Ricky’nin ‘Üçüncü grev’cezaevinde yaşam cezasına çarptırılabilir. Calvin, Ricky’yi hapishaneden kurtarmak için Lester’dan 20.000 dolar kullanıyor ancak Ricky hala kızgın durumda, çünkü JD onu kuruyordu.

Calvin, berber dükkânındaki Ricky’nin soyunma odasında bir silah bulduğunu ve onu ona gösterdiğini açıkladı. Arabayı durduruyorlar ve Ricky silahı nehre atarak daha fazla belaya girmek istemediğini kanıtlıyor. Sonra ikisi de Lester ile yüzleşmeye giderler. Lester, hem JD hem de en yakın arkadaşı Billy (Lahmard Tate) (hala ATM’yi açmaya çalışıyorlardı ve bilgisi olmadan Lester’ın yerine götürüyorlardı), Calvin ve Ricky tarafından karşı karşıyaydı. Lester’ın berberi geri vermesini istiyorlar. Lester kızdı ve korumasını Monk’a silahını çekmesi için emir verdi. Polis Calvin ve Ricky’yi kurtarmak için tam zamanında geldi, ancak JD ve Billy tutuklandı. Calvin ve Ricky ATM’yi görür ve polise geri göndermek için 50.000 dolar ödül alırlar. Parayı alırlar ve berber dükkanı daha önce olduğundan daha iyi işlerle yeniden açılır. Bu arada, Calvin ‘Jazsmin Lewis ) bir bebek doğurdu.

 

 

Click (2006 film)

İlgili resim

Tıklayın 2006 Amerikalı bilim kurgu komedi-dram filmi yönettiği Frank Coraci tarafından yazılmış, Steve Koren ve Mark O’Keefe ve ürettiği Adam Sandler da rol aldı, başrol . Film, Kate Beckinsale’i eşi Donna veMorty olarak Christopher Walken olarak canlandırıyor. Sandlerailesini ihmal edenaşırı işe almış bir mimar çalıyor. Evrensel uzaktan kumandayı satın aldığındahayatının tatsız ya da tamamen donuk kısımlarından “ileri gitmesine” izin veren bu kısa sürede attığı kötü anların aileniz ve önemli yaşam dersleriyle değerli zaman içerdiğini öğrenir. Hikaye boyunca, Morty adında bir adam uzaktan kumandanın nasıl çalıştığını açıklar ve uyarılar verir.

Film 2005 yılı sonlarında başlamış ve 2006 yılının başında sona ermiştir. Film, Columbia Pictures tarafından 23 Haziran 2006’da Amerika Birleşik Devletleri’nde yayımlanmıştır . Bir aday Akademi Ödülü için En İyi Makyaj bu Oscar için aday gösterilen tek Sandler filmi yaparken,. Gençlik filmleri.

 

 

Napoleon Dynamite

Napoleon Dynamite ile ilgili görsel sonucu

Napoleon Dynamite Jeremy Coon , Chris Wyatt , Sean C. Covel ve Jory Weitz’in Jared ve Jerusha Hess tarafından yazılmış ve Jared Hess’in yönettiği,2004’teüretilenbir Amerikankomedi filmidir . Film, Jon Heder adlı oyuncunun unvanını 1000 dolar ödediğiyıldızkarakteriyle oynuyor. Filmin kaçak başarıdan sonra Heder, tazminatını yeniden müzakere etti ve kazançlarından bir miktar kesildi. Film Jared Hess’in ilk uzun metrajlı özelliğiydi ve kısmen önceki kısa filmi Peluca’dan uyarlandı. Napoleon Dynamite de satın alınmıştır Sundance Film Festivali tarafından Fox Searchlight Pictures veParamount Pictures , MTV Filmleri ile bağlantılı olarak . 2003 yazında Franklin County ve Idaho’da çekildi. Ocak 2004’te Sundance Film Festivalinde yer aldı. Filmin dünya çapındaki toplam brüt geliri 46.118.097 $ oldu. [2] Film şu an için bir kült geliştirdi .  En komik gençlik filmleri listesinde 6. sıradadır.

 

 

Coming to America

Coming to America ile ilgili görsel sonucu

Amerika’ya Gelen, John Landis’in yönettiği1988 Amerikan romantik komedi filmidir ve başlangıçtabaşrolde oynayan Eddie Murphy’nin yarattığı bir hikayeye dayanmaktadır. Film ayrıcaArsenio Hall , James Earl Jones , Shari Headley ve John Amos’un ortak yıldızı. Film 29 Haziran 1988’de Birleşik Devletler’de serbest bırakıldı. Eddie Murphy, kurgusal bir Afrika ülkesi Zamunda’nın taç prensi Akeem Joffer’ı oynuyor veevlenebilecek bir kadın bulma umuduyla ABD’ye geliyor.

1989’da, bir dizi için asla toplanmamasına rağmen, planlanan bir spin-off TV şovu için bir pilot yapıldı.

En iyi en komik gençlik filmleri listemiz güncellenecektir.

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.