En nefret edilen 10 dizi karakteri

eğlence, Filmler, Listeler 11 Haziran, 07:08'de eklendi

Mukaddes Yenge (Fatmagül’ün Suçu Ne)

Mukaddes

Yengelerin genel olarak çok sevimli olduğunu söylemek zor ama bu Mukaddes yok mu bu Mukaddes, odaları kilitle, hortumla ıslat, Türk Polisine emanet et o derece. İnsanın ağzına sokmaya çalıştığı dekoltesi de birleşince insana “bizim suçumuz ne?” diye sorduruyor.

 

Aslı (Kavak Yelleri )

Kavak Yelleri Aslı
Şimdilerde aynı oyunculuğu Muhteşem Yüzyıl’a taşıdı ama aslında bütün kötülüklerin anası Kavak Yelleri’ydi. Dawson’s Creek’in Türkiye şubesi olan bu dizide Aslı bir ona gitti, bir buna gitti, sonra tekrar ona döndü, berikine gitmedi. Şimdi gitmek fiilini vermek ile değiştiriniz.

 

Theon Greyjoy (Game of Thrones)

greyjoy
Ned Stark da hata yapar dedirten bu hain, terliksi hayvan; üvey kardeşleri sefere çıkar çıkmaz satışı koydu. Çok şükür kış gelmeden ilahi adalet geldi de gördü 7 Krallık’ın örekesini.

 

Beşir (Aşk-ı Memnu)

Beşir
Bu fettan oğlana kimse “Beşir bir dur allasen, zaten ortalık karışık” demediği için çıban oldu çıktı. Tamam mezhepler çok geniş içinde at koştur ama sen bakaydın işine. Sonra miço oldun çıktın, hık dedin gittin.

 

Hayriye Tekin (Yaprak Dökümü)

Hayriye Tekin
“Aman ağzımızın tadı kaçmasın Ali Rıza Bey” diyeee diyeee ailenin ocağına incir ağacı dikti. Kızlar bir adam için birbirine girdi, kötü yola düştü. Konak satıldı, Ali Rıza Bey’e inme indi.

 

Naevia (Spartacus)

naevia
Başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmedi kabul ama bu ‘Vajinusmus Naevia’ tecavüze uğrayan tek köle oymuş gibi yiğidimiz, delikanlımız Crixus’u fişfişledi durdu. Sonunda emeline ulaştı, bir avuç adamla Roma’ya saldırdı. Nice gladyatörün başını yedi.

 

Selim (Behzat Ç.)

selim
Sen bir tarafı saf bir tarafı çakal olmaya çabalayan soft adamın tekisin. Ne işin var cinayet masasında? Söz versen tutmaz, laf söylesen yutarsın. Allah’tan senaristler vicdanlıydı da az

 

Tiberius (Spartacus)

Tiberius
Kesin paralel evrende Joffrey’in kuzeni bu arkadaş. İmparatorluğun en zengin adamının çocuğu olduğu için her şeyi yapabileceğini sanan bu şımarık, Gaius Julius Caesar’a tecavüz etti. Adam imparator olacak ne yapıyorsun?

 

Joffrey Baratheon (Game of Thrones)

Joffrey iti
Kimden olduğu, ne idüğü belirsiz bu veled-i zina; listemize 1 numaradan giriş yapıyor. Yüz kere yapsak yüz kere 1 numarayı veririz, o kadar sevmiyoruz sarı çiyanı (ellerin dert görmesin Tyrion).

 

Jack Shephard (Lost)

Jack
Aslında ilk başlarda iyiydi bu doktor. Liderlik vasıfları falan da vardı. Her şey tamam da arkadaşım kurtulmuşun adadan ne tutturuyon “we have to go back!! we have to go back!!” diye. Lost bozdu, bu kıl çok bozdu.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.