İnsanların canını en çok sıkan 20 şey – Oylama listesi – liste

Listeler 30 Mayıs, 00:25'de eklendi

İnsanların canını en çok sıkan 20 şey – Oylama listesi

20) Kardeşler

kardes-kiskancligini-onlemenin-yollari-3934154

Oldukça ilginç bir cevap olan kardeşler seçeneği için kullanıcılar farklı gerekçeler sunmuşlar :))

Bu gerekçelerin bazılar şöyle.

*Bilgisayar ve kıyafetlerimi kullanması.

* Aile tarafından daha fazla ilgi görmesi.

* Aynı odayı paylaşması.

 

 

19) AŞIRI NÜFUS

FG

Aşırı nufüs kesinlikle ciddi bir problem. Bunun en büyük etkisi ise şüphesiz İşsizlik.

 

 

18)Savaş

Savaş ile ilgili özlü sözler

Savaşlar şüphesiz insanlık tarihinin en berbat olayıdır. Şimdiye kadar gerçekleşen ölümlerin yarısı neredeyse anlamsız savaşların sebebidir. Umarım insalık bir daha savaş görmez.

 

17)Reklamlar

reklam

Reklamlar kesinlikle en popüler cevaplardan biri olmalı :)) gerek internet reklamları gerekse filmin en heycanlı yerinde araya giren o lanet reklamlara sinir olmayan yoktur galiba 🙂

 

 

16)Politikacılar

politikacılar

İşte benim için en popüler olan cevap 🙂 Politikacılar halkın milli ve dini duygularını sömürerek zengin olmanın yolunu bulmuş sahtekar insanlardırlar en azından benim için ve bu ankete politikacılar cevabı verenler için durum bu 🙂

 

15)Uykusuzluk

Uykusuzluk-çekme

Hazır final dönemlerindeyken ve ben gecenin 3’ünde bu listeyi hazırlıyorken uykusuzluk gerçekten ciddi bir problem 🙂 aslında uyumama nedenim ömrümün yarısını uykuda geçirmek istemiyorum gibi ilginç bir sebep olsada sonunda kazanan yine uyku oluyor.

 

 

14)Konuşmalarımızı bölen insanlar

geç-konuşma

Maalesef bu hepimizin hemen hemen hergün yaşadığı oldukça can sıkıcı bir durum. Özellikle haklı oldugun bir konuda konusman bölünüyorsa kendini savunmaktan bile vazgeçebiliyorsun. Eğer bu listeyi okuyorsan ve insanların konuşmasını bölen bir tipsen yapma kardeşim yapma yavrucum insan ol 2 dakika adam gibi dinle.

 

 

13Irkçılar

ırkçılar

 

Hayatta hiç bir başarısı olmadıgı için başarıyı o ırkın bir parçası olarak gören beyinleri tam gelişmemiş insancıklar oldukça can sıkıcı.

 

 

12)Yavaş İnternet Erişimi

yavas-internete-neden-sinirleniyoruz--1964852

Malum Türkiye’de yaşıyoruz bu hepimizi çıldırtan bi durum. Ha birde bunun yanında adil kullanım kotası saçmalığı var. Zaten kaplumbağa hızında olan saçmalığı belli bir kullanımdan sonra ayakları olmayan kaplumbağa hızına düşüren internet sağlayıcı firmalarımıza aldıkları parayı hak etmediklerini söylemek istiyorum. Son olarak saçma sapan konuşmayı bilmeyen ve bir işe yaramayan müşteri hizmetleri ekibide oldukça gülünç.

 

11)Banka ve market  sırası

banka sırası

Üstelik birde indirimin oldugu zamana denk gelmişseniz yandınız :/

 

 

10)Çocuk Ağlaması

bebek ağlaması

Ah o bebekler varya o bebekler normalde sevgi patlaması yaşatan bu bücürler ağladığı zaman adeta kin besletiyor. Üstelik benim gibi migreniniz varsa aklınıza cok şeytani fikirler gelebilir :/

 

9)TEKNOLOJİ TOPLUMU MAHVEDİYOR DİYEN  İNSANLAR

TEKNOLOJİ

Aslında zaman zaman haklı olsalarda bunları düzenli aralıklarla dile getirenler oldukça can sıkıyor. Özellikle önemli bir işle uğraştıgımız zaman bunu duymak cinnet sebebi.

 

8)SPAM E-POSTALAR

EPOSTA

E-posta yı aktif olarak kullanan insanları çileden çıkartan bu durumun önüne geçmek mümkün değil  :/

 

7)ARABESK RAP’CİLER :/

sanjar-vur-dedim_7842763-45700_1280x720

Müziğe ve insan kulağına saygısı olmayan bu canlılar Ülkemizde milyonlarca dinleniyor :/ sorsan Ceza’yı Norm Ender’i Saian’ı tanımazlar ama bu tipleri dinleyerek rap dinleyicisi olduklarını düşünürler.

 

6)Misafir Çocuğu

misafir çocugu

ah o misafir çocukları varya üstelik bilgisayardan özel oyun isteyenler klavyenin tuşlarına tecavüz edip fare’ye işkence edenler ah o en önemli anlarda seni pc başından kaldıranlar. Neyse sakinim devam

 

 

5)Justin Bieber

justin bieber

İnstagram yayıldığından bu yana bolca ergen ergen pozlar veren Justin Bieber oldukça can sıkıcı bir hal almaya başladı neyse engelleyin.

 

 

4)Önünüzde yavaş yürüyen insanlar

kalabalık-yol

Buda bence ciddi bir sorun. Özellikle işinizin oldugu zamanda karşınızda mehter takımı gibi dizilmiş ağır ağır yürüyen hanım ablalar varsa casper gibi içlerinden geçmemek mümkün değil

 

3)Sigara kokusu

sigara-kokusu-agizdan-nasil-giderilir_646x340

Maalesef biz sigara içenlerin içmeyenlere çektirdiği eziyettir 🙁 Bu kokunun rahatsızlıgını tam olarak yaşayamamışsamda karşıda ki insanın yüz şeklinin değişmesinden anlayabiliyorum.

 

2)Tecavüzcüler

ENSAR1

Özellikle Türkiye’de sayıları hayli fazla olan bu canlılar insanlığın yüzkarasıdırlar üstelik savunmalarında ki pişkin açıklamalar çıldırmak için yeterlidir.

 

1)SİVRİSİNEKLER

sivrisinek

Bu hayvan oğlu hayvanlar uykusuzlugumun en büyük sebebidir. Yaz gecelerini cehenneme çeviren bu hayvanlar 1. sırayı fazlasıyla hakediyor. Can sıkıntı için en büyük neden.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.