En basit WordPress temaları ?

26/10/2017 tarihinde eklendi.
Soru ve CevaplarKategori: TavsiyeEn basit WordPress temaları ?
Wordpress tema asked 1 sene ago

Arkadaşlar basit bir wordpress teması lazım en basit kullanımı kolay siteyi yormayacak hızlı ve ücretsiz wordpress teması önerir misiniz ?

1 Answers
10 liste answered 1 sene ago
  • Soledad – Çok Kavramlı Blog / Dergi WP Teması

Soledad, Bloglama Ve Haber WordPress Temeli Olarak Hazırlandı. Bu nedenle, Meşgul Bir Blog Veya İçerik Zengin Web Sitesi Oluşturma Sürecindeyseniz, Soledad Kesinlikle Daha Yakından Bir Bakış Değerinde.
Bununla birlikte, Soledad Sürüm 3 yayınlandığından, şimdi Çok Daha İyi ve Sınırlı Tema Temalı. Demolar, Sayfa Şablonları ve Eklenen Yerleşim Seçenekleri Çokluğu sayesinde, Soledad WordPress ile Web Sitesi Her Tür İnşa Herkes tarafından düşünülmelidir – E-ticaret Mağazaları da dahil olmak üzere.
Her Türlü Web Sitesi Oluşturabilir ya Sürükle ve Bırakarak Sayfa Oluşturucuyu Görsel Besteci veya WordPress Özelleştirici olarak adlandırabilir ya da ikisini birden birleştirirsiniz. Bir Premium Eklenti olan Görsel Besteci, Soledad Tema ile Mükemmel Bir Fırsat Bulduğunuzdan Sorumlu Malı olan Serbestçe Dahil Edilir.
Demo Soledatı

  • Donald – Yaratıcı Ve Temiz WordPress Blog Teması

Donald, Duyarlı bir Kişisel WordPress Blog Temasıdır. Bilginizi Paylaşın, İş Başarınızı Sergileyin, Veya İnternetin Yaşam Günlük Günlüğü, Bu Premium Kişisel Blog WordPress Tema Alın ve Kendi Web Sitesi Oluşturun.
Her Türlü Kişisel ve Profesyonel Blog Web Sitesine Uygun. Temiz Tasarım ve Diğer Sayfalar, Kişisel Blog Web Sitenizi Kolayca Geliştirmenize Yardımcı Olacaktır. 3 Ana Sayfa Post Stilin Çeşitleri Ve Çeşitleri Size Özel Şablon ve Aygıtları Destekler http : //Choose.Its Özgürlük Vermektedir .
Donald, Bootstrap CSS Çerçevesi, Görsel Besteci Sayfa Üreticisi, Sürgü Devrimi, WordPress Özelleştirici ve Bazı Talentend İnsanlar tarafından hazırlanan Oldukça Profesyonel WordPress Blog Teması mı? Özel Mesaj Biçimleri, Harika Tasarım, Çeviri Hazır Dosyası ve WPML Uyumluluğu, Siteyi Kolay Kullanım ve Geliştirme Sunuyor.
Donald Tema Satın Alın

  • The Voux – Kapsamlı Bir Dergi Tema

Voux, Detaylara Dikkatle Tasarlandı. İçinde Yapılması Gerekenler Kodlamanın Yapılması Gerekmeksizin, Beş Güzel Hazırlanmış Ana Stil Bulacaksınız. Tabii ki, Endüstri Standardı En İyi Sayfa Üreticisi, Görsel Besteci, Satın Alınışınızda Dahili Kendiniz Oluşturabilirsiniz. En Yüksek Kalite Standartlarına Göre Kodlanmış Voux, Günümüzün Cihazları için Tamamen Duyarlıdır ve Retina Hazır Ekranlarında bile Pixel Perfection ile Ölçeklenecektir.
TheVouX Tema Alın

  • Sosyal Viyal – Premium WordPress Dergi Tema

SociallyViral, Etkileyici, Hızlı ve En Önemli Olarak Viral Trafiği Arttırmaya Hazırlanan Güzel Tasarlamalı WordPress Temasıdır. Sosyal Paylaşımı Arttırmaya Yardımcı Olmak İçin Özellikler ile Web’in En İyi Sosyal Medya Web Siteleri’nden Daha Fazla Trafik elde edeceksiniz Ve ayrıca Arama Motoru Sıralamalarınızı Artıracaktır. 
SociallyViral, Modern Bir Tema ile Beklediğiniz En İyi Özellikleri ile birlikte gelir. % 100 Duyarlı, Tüm Son Tarayıcılarla Uyumlu ve En Son Arama Motoru Yönergeleri Dikkate Alınarak İnşa Edildi.
SociallyViral Tema Alın

  • SocialNow – Viral Web Sitesi için Premium Dergi Teması

SocialNow, Sosyal Medya Pazarlamasına Ağır Güvendiği Siteler İçin İdeal Bir Güzel WordPress Temesidir. Sezgisel Bir Seyrüsefer, Dahili Topluluk Araçlarına Ve Sosyal Paylaşımda Büyümenize yardımcı olurken, Kullanıcıların İçeriğinizi Bulması Kolaylaştırır. Tonlarca Özellik Ve Gerçekten Bir Profesyonel Bu Korku Paketi Yuvarlak Feel Feel. 
SocialNow, Hız ve SEO için Optimize Edilen 6 Önceden Tanımlanmış Düzenle Birlikte Gelir. Sosyal Viral Sitenizi Hızla Oluşturabilir ve Birkaç Saat İçinde Başlayabilirsiniz. SocialNow Sitenize Dikkatle Hazırlandı Hızlı Büyüme İhtiyaçları. Her Yönüyle Bu Tema, ‘Şimdi Sosyalleşip’ Sosyal Paylaşımınızı Viral Olarak Geliştirmenizi sağlar.
SocialNow’u satın al

  • JustFit – Duyarlı Sağlık, Fitness WordPress Tema

JustFit Ultimate Fitness ve Egzersiz WordPress Temasıdır. Bir Fitness Topluluğunu Çalıştırın, Bir Kişisel Antrenörünüz, Bir Çevrimiçi Magazin Olarak Yayınla Veya Yerel Bir Spor Salonu’na Sahip Olun, JustFit, Sizi Takip Etmenize Yardımcı Olma Özelliklerine Sahiptir. Görüşlerini, Sonuçlarını, Ürünlerini Ve Egzersizlerini Göster, Ve Hâlâ Bir Blog Koru. 
JustFit,% 100 Fluid Duyarlıdır ve Maddi veya Maddi Olmayan Ürünlerinizi Satmak İsterseniz WooCommerce ile Uyumludur. 
Blogging Amaçlı Sadece Bu Temayı Kullanmak İsterseniz Bir Dergisi Stili Blog Düzeni de Dahil Olabilir.
JustFit Tema Alın

  • Gazete – Premium WordPress Temaları (Birçok Satıcının Önerdiği)

Gazete, Yazıları Kolaylıkla Yazabilmenizi Sağlayan Bir WordPress Temasıdır. Büyük Destek ve Dostu Yardım öneriyoruz! 
Gazete Şablonu Bir Haber, Gazete, Magazin, Yayıncılık veya İnceleme Siteleri için Mükemmel. Ayrıca YouTube’dan Videoları Destekler ve Bir Değerlendirme Sistemi Özellikler. Şimdiye kadar, BbPress Forumu, BuddyPress, Buddy Press ve WooCommerce ile Entegre Tema sahibiz. En İyi Temizlik SEO Uygulamalarını Kullanıyor ve Üstünde, Hızlı, Basit ve Kullanımı Kolay. Ayrıca Gazete, Duyarlı Google Reklamlarını ve AdSense’i Destekler
Gazete Teması Alın