10 Önemli Tavsite – Hayatınızı kolaylaştıracak 10 bilgi

Genel, Listeler, Zeka 29 Kasım, 20:32'de eklendi

# 1 – Korku filmi izlerken daha güçlü bir cinsel cazibe yaratırsınız. Yüksek kalp hızının ve adrenalinin, cinsel cazibe ile yüksek oranda ilişkili olduğu bilinmektedir.

# 2 – Vitamin B Kompleksi alarak yaz boyunca sivrisinekler ve diğer ısıran sineklerden korunursunuz. için dişlerinizi fırçalamanız önemlidir. Bununla birlikte, yapmanız gereken daha önemli şey dilinizi fırçalamaktır.

# 3 – Parolanızı hayattaki hedefiniz yaparak motivasyonunuzu arttırırsınız sürekli hatırlatırlarsınız.

# 4 – Hıçkırık bazen can sıkıcı olabiliyor. Nefesinizi tutarak hıçkırıklardan kurtulmak için ağzınız kapalıyken üç kez yutun.

# 5 – Bir labirentin çıkışına gitmek için can atıyor musunuz? Kafanızı doğru duvara dokundurduğunuzda ve o konumda yürümeye devam ettiğinizde. Sonunda çıkışa ulaşacaksınız. Bunu bir oyunda olduğu gibi gerçek hayatta da yapabilirsiniz.

# 6 – Tıkanmış bir tuvalet var, ancak bir pistonu yok mu?  Tuvalete sabunla sıcak su dökün ve beş dakika bekleyin.

# 7 – Acele ediyorsanız ve asansörü sık zemin duraklarına uğramaksızın kullanmak istiyorsanız, bu numarayı kullanabilirsiniz. Asansörde dolaşın ve kapı kapanana kadar yakın kapı düğmesini tutun. Düğmeyi bırakmayın ve daha sonra gitmek istediğiniz zemini seçin. Bu düğmeyi de bırakma. Asansör hareket etmeye başladığında, seçtiğiniz katları atlayacak ve sizi doğrudan seçtiğiniz yere götürecektir.

# 8 – Kulağınızı sıkarak boğazındaki kaşıntıdan kurtulursunuz.

# 9 – Gözünüzde rahatsız edici bir şey var mı? Sadece parmaklarınızı kullanarak kirpiklerinizi tutun, göz kapaklarınızı aşağı çekin ve birkaç kez hızla açıp kapayın.

 

# 10 – Her gece yeni yastık kılıflı bir yastık kullanarak sivilcenizden kurtulu.

 

BONUS – Bir timsah tarafından kovalandığınız takdirde, bu durumdan zigzag desenle canlı olarak çıkabilirsiniz. Timsahlar herhangi bir keskin dönüş yaparken zorlanıyorlar.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.