En İyi Araba Markaları – 2017

Diğer, eğlence, Genel 27 Ekim, 01:53'de eklendi

En iyi araba markaları listemiz de sizler için en sevilen arabalar, en iyi arabalar diye listeledik. Tamamen kullanıcı yorumlarından oluşan otomobil listemiz.

 

 1. Yıllar boyunca birçok Toyota’ya sahip oldum – 19 yaşımdayken – 1 yaşında olan güzel  ve (o zaman) çok sinirli 1986 Celicaya sahiptim

  Çarpıcı bir kola şişesi şekli ve (daha sonra Ford Probe tarafından kopyalanmış – başarısız olsa da) koparılmış bir arka camı bulunan ve olumlu bir şekilde muhteşem bir makine – tam olarak buna benzer – eksi alaşımlar ve arka spoyler:

  Arabayı çok sevdim. Ve bugün hala iyi görünüyor!

  Ama ben ayrıldım. Benim için en iyi araba markaları listesinde 1. sıradadır.

  Arkadaşlarım ve ben bu arabayı Chitty Chitty Bang Bang olarak adlandırdık, çünkü kelimenin tam anlamıyla tamir edildi!

  Bu arabada birçok maceram vardı ve yıllarca güvenilir hizmet vermişti.

  Ama bundan da fazla …

  Toyota her yeni model yılda tekerleği yeniden icat etmez. Denenmiş ve doğru olduklarını bildikleri kanıtlanmış bileşenlerden ve mekanik malzemelerden yararlanırlar .

  Ben de (1’den fazla güvenilir kaynaktan) Toyota sacının aslında diğer marquard’lardan daha kalın olduğunu söyledim (en azından bir defada).

  Ayrıca, ürünlerini fazla inşa etme eğilimindedirler.

  2003 Highlander’im çoğunlukla bir çakıl otobanında park edilmişti, bu nedenle yürüyüş altlığı pasları sonraki yıllarda bir sorun haline geldi.

  Bir gün arabanın altında yüksek sesi duydum. Oldukça ağır olan titizlikle hazırlanmış, çan şeklindeki bir cihaza benzeyen şeyin (!) Çekildiğini gördüm.

  Egzoz sistemindeki titreşimi ortadan kaldıracak bir karşı ağırlık olduğunu söyleyen teknisyene sordum da oldukça hoş görünüyordu.

  Ayrıntılara bu kadar dikkatli bakar kimdir?

  Toyota. İşte o.

  Gerçi samimi olmak gerekirse, bugünün Toyotas’ının çirkin olduğunu ve uzaktan ilgilendiğim birinin olmadığını düşünüyorum.

  Ve Motor Trend’in 2017 yılının Aralık ayında (çok sayıda – benim dahil – saygıdeğer otomotiv otoritesi) okuduğunuz takdirde, 2018 yılına kadar yeni Uzlaşının 2018’e yeni geçiş çevresi etrafında dolaştığını zaten biliyorsunuzdur Camry.

  35 yılda ilk kez.

  Ben de Mazdas’ı seviyorum – yalnızca kişisel bir deneyimimin sınırlı olması için 1 (bir 1993’te 626 SE ile V6’ya sahip olduğum halde) sahibim.

  Ancak Mazda, mühendisler, tasarımlar yapan ve yalnızca sürüş konusunda hâlâ tutkumuz olanlarımız için uygun fiyatlı otomobiller üreten ana akım otomobil üreticilerinden biri. Lanet minibüsleri bile elle aktarmalıydı!

  Ve çok güzeller. Yani … buna benzer başka bir ucuz ana sedan ismi verebilir misiniz ?

 2. 1.Mercedes Benz

  Mercedes’i seviyorum çünkü her şeyi lüks bir arabadan 6×6’ya yapıyorlar ve doğru yapıyorlar. AMG GT-S, bence bir Alman imalatçısının en iyi otomobillerinden biridir. Hızlı, göründü, güzel ve harika görünüyor. Şimdi, model yelpazesinin diğer tarafına gidelim ve 6×6’ya bakalım. Lanet olası bir canavar. YouTube’a giderseniz yukarıya bakarsanız, neden hızlı bir şekilde görürsünüz.

  2. Tesla

  Ucuz olmasa da Tesla, zihin kıran otomobiller üretir ve hızlı ve emisyonsuz otomobiller üretmek için delice araştırmayı tamamlar.

  3.Pagani

Resim kendisi için konuşuyor.

4. Ferrari

Harika görünüyorlar, harika ses çıkarırlar ve hızlı sürerler. Bunlar İtalyan otomobillerin tanımı ve yaratılışından beri en iyi performans otomobil üreticisi olmuştur çünkü otomobillerini müşterilerin istediği gibi yapmak istemiyorlar, çünkü yapabiliyorlar.

 

 

PORSCHE PORSCHE PORSCHE ……. Sonsuza kadar PORSCHE

Demek istediğim, arabaların nasıl tasarlandığını, o kedi göz farları, güzel şasi, Ve Tanrım !!! Bu egsozların müziği sadece zihin uyuşturucudur.

Yeterince şanslı değilim, ancak modellerinden herhangi birini alabildim ancak onlardan adil bir pay aldım, güzellikler kişi başı ve adam resimleri bu arabaların muhteşemliğini tanımlamaya başlamıyor.

Onların böylesine büyük bir hayranı olduğumun nedeni, rakiplerinden daha az bhp’ye sahip olmalarına rağmen (550 bhp’lik her şeyin göreceli olması Hintli yollarda test edebileceğiniz her şeyden fazladır) olduğu halde dokunun gücünün erişilebilirliği ve okudum her dergi her Porsche’yi her açıdan mükemmel kusursuz olarak tanımlıyor. Hayatında hiç duymadığınız herhangi bir soundtrack’ten daha iyi egzoz sesinden bahsettiniz mi? Herneyse, tek düşündüğüm şey, bir gün belki bu taş gemilerinden birisini satın alabildiğim ve hükümet onu sürdürebileceğim yollar inşa ettiğidir …: p

 

 

Dünyanın en iyi otomobilinde en iyilerini yapan çok sayıda otomobil üreticisi var ve hepsine büyük bir saygı duyuyorum, ancak en sevdiğim bu.

Bana göre, Lamborghini tutkuyla arabalar yapar. Birçok süper otomobil üreticisi, süper bir otomobilin sürmek için bir etkinlik olması gerektiğini göz önüne almadan yalnızca performansa önem verme eğilimindedir; bu nedenle, serin olmaya ve sokakta başka bir şeyden farklı olmamalıdır.

Diğer şey, Lamborghin’lerin genellikle çene-bırakmaya bakmaktır. Bir araba olabileceği için savaş uçaklarına çok yakındırlar. Bu Reventon gibi

Cipler. Özellikle kurnazlar. Özellikle 1997-2006 TJ’ler (bununla birlikte bittiğim zaman zar zor TJ olmasına rağmen).

Niye ya? Hemen hemen her modelden ve jenerasyondan Jeep’leri satın aldım ancak 1997’de Jeep, süspansiyon tasarımını dört köşede de bir bobin haline getirerek doğru yaptı. Artık yaprak yayları yok. Aniden büyük bir araç (YJ) aldı ve daha da iyi yaptı. Öldürülemeyen 4.0L düz 6’yı kullandı ama yolculuğu … oh çok daha hoştu.

Ardından satış sonrası ürünler üretime başladı. Tutunarak. Hepimiz, bobin yaylı süspansiyonun, işlerin gidip kalacağı yolu fark ettik. CJ, MJ, YJ, vb için mevcut olan X ürünümüzün seçimi aniden 2 sonra 3 sonra 4 sonra 100 oldu. Satış sonrası pazar açtı ve 33 “lastiklerden (daha sonra büyük olarak kabul ediliyordu) Jeeplerini almak için fırsatlar açtı. Süspansiyonlarımızı daha uzun kollara bırakın. Ve aksları iterek. Asansörü süspansiyonla kaldırın. Ve … insanlar yeni ürünler düşündükçe liste büyümeye devam etti. Şirketler icat ettikleri ve piyasaya sürdüğü ürünler nedeniyle doğdular. TJ pek çok açıdan bir oyun değiştiriciydi.

Sonra süspansiyon ve lastikleri değiştirerek sıkıldık … ve daha fazla motor takas yapmaya başladık. Yine piyasada açılmıştı. Ve sonra da …

Daha sonra Rubicon 2003’te dolaştı. Kilitli Dana 44 akslar 4.10 dişli ve 4: 1 transfer kutusu. “Üzgünüm … ne diyeceğim? Makul bir fiyata çalıntıdan temin edilebilir mi? İki alacağım! “(Aslında yaptım). Yine TJ, şu an ev adı Rubicon’la birlikte bir oyun değiştiriciydi. Bundan önce, sadece çok ciddi off road meraklıları Rubicon’un ne olduğunu biliyordu.

Ve böylece yeni bir maceraya başladı: TJ’yi o kadar yetenekli bir şey yaparak sokak yasal değildi çünkü 33’ler şimdi küçüktü.

37s, 39s, 42s, vb. Norm haline geldi ve bunu kolayca yapabildi.

Mazda. Yıllar boyunca bir Mazda 3, 6, CX-9 ve CX-7’ye sahip oldum ya da sürdüm. Şu anda 2016 MX-5 Miata’ya sahibim. O arabalardan her birini sevdim.

Her biri, sürüş keyfi yaşıyordu, her birinin kullanımı, çok daha büyük CX-7 ve CX-9 için bile şaşırtıcıydı. Taşıma her zaman Mazda için büyük bir odak noktasıdır. Mükemmel sürüş arabaları.

Şüphesiz, paramı alsaydım, muhtemelen üst düzey bir Alman aracı satın alacağım. Ancak Mazda, aynı seviyeye oldukça sıklıkla yaklaşıyor, sık sık maliyetinin yarısı kadar. Miata’yı neredeyse her gün götürüyorum, zihnimde egzotik bir spor arabasına sahip olmaktan ve zamanın çoğunu kaldırmaktan iyidir. Pasifik sahili otoyolunda bir Lamborghini izledim ve kendime düşeni yaptım, önümdeki adam kadar eğleniyordum ve arabam muhtemelen lastiklerinden daha az maliyetli!

Honda

Deneyimlerime göre, çoğunlukla rahat, güvenilir, ergonomik, sürüş keyifli. Bence Toyota’dan daha iyi bir yol. Bazı Toyota arabalarında zayıf ergonomi ve fazla hassas gazlar var.

Nissan

Nissan otomobilleri genellikle yenilikçi teknolojiye sahiptir. Örneğin, Nissan Rogue’daki koltuklar NASA tarafından geliştirildi. Nissan GT-R, büyük bir grand-tourer gövdesine sahip olmasına rağmen Avrupa süper otomobillerinden daha iyi performans elde edebiliyor. Nissan otomobilleri genellikle pürüzsüz motor ve ergonomik iç mekana sahiptir.

Volkswagen

Kendi sınıfında en iyi kalite ve onlarla gerçekten hiçbir şey yanlış. En iyi araba markası

Mercedes-Benz

Kendi sınıfında ve kişisel olarak en iyi kalite, tasarımlarını diğer markalardan daha olgun buluyorum.

Ferrari

Hafifliğe ve çevikliğe odaklanan zevkli bir markadır. Arabaların çoğunun Lamborghini benzeri tüm tekerleklerden çekiş yerine arka tekerlek çekişli olduğunu severim. En pahalı araba markalarındandır.

Renault

Otomobilleri çok akıllı tasarımı var, içindeki boşlukları en üst düzeye çıkarabiliyor. İç tasarım çok dürüst ve işlevsel, ancak bir şekilde heyecan vericidir. En sağlam araba markalarındandır.

Hyundai

Müthiş değer ve çok iyi yapılmış arabalar. En ucuz ve iyi araba markalarındandır.

2005 Saab 9-3’ü kullanıyorum ve kesinlikle seviyorum. Çok fazla potansiyele sahip, iyi bir tasarıma sahip muhteşem bir otomobil ve yollarda bu kadar yaygın olmadıklarından dolayı biraz özel bir his duyuyorum.

Ancak, eğer Saab’ımdan kurtulursam, bakacağım bir sonraki otomobil markası Volvo’dur. Yeni Volvo S60 Polestar harika bir otomobil gibi görünüyor ve eğer parayı almışsam, bir kalp atışı satın almıştım.

Ne yazık ki, BMW, Audi, Mercedes Benz, Ferrari, McLaren, Bentley, vb. Sadece bana göz damlası. Sürüş konusunda bir çatlak olmayı çok isterdim, ancak hiçbirine sahip olmak istemem. Güzel görünüyorlar, ama bu konuda. Lüks veya yüksek performanslı araçların büyük bir hayranı değilim.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.