En İyi WordPress Blog Temaları ücretsiz & ücretli – 2017

Genel 25 Ekim, 23:30'de eklendi

Aslında, WordPress blog temaları Şablon Dizini’nden kaliteli ücretsiz en iyi wordpress temaları bulabilirsiniz. Burada, aşağıda gibi bazı harika seçenekler listelemek blog temaları istiyorum.

Önyükleme Mağazası

Önyükleme Mağazası, Bootstrap’a Günlük ve TheCartPress eTicaret ve e-ticaret eklentileri gibi tüm web sitesi desteğine sahip duyarlı bir e-ticaret temasıdır. Ayrıca, web sitenizin herhangi birinde görüntüleme ortamında görüntülenmesine izin tanıyan ızgara genişletilmiş sistem ile bağlanır.

Alışveriş yapmak

Alışveriş, WooCommerce ile eklentisi birlikte güçlü bir E-ticaret temasıdır. E-ticaret işlevi ve duyarlı tasarımı altbilgi widget alanları ve WooCommerce uyumluluğu ile birlikte mükemmel.

zanaatkar

Artificer teması dikkatle tasarlandı ve çoklu özelleştirme seçenekleri ile iyi bir şekilde tasarlandı. Bu tema, mükemmel içerik gösterimi için modern tasarımı sağlayan güçlü çerçeveyi kullanıyor.

Ayrıca, bir veya daha fazla mağaza veya işletme sitesi kurmak için gerekli tüm özelliklerle hazır e-ticarete hazır.

takı

Takı, WooCommerce ile en yeni alışveriş WordPress teması, tüm cihazlarda muhteşem görünüyor. Her tür ekran boyutu ve aygıta otomatik olarak adapte edilebilir. Ayrıca, WordPress teması seyahat ve maceralarla ana nokta olarak inşa edildi. Ama aynı zamanda yaratıcı ve ilginç olan her şey için kullanılabilir.

Müthiş tasarım seçenekleri, logo, renkler ve daha birçok şey için sınırsız tema seçenekleri ile özelleştirilebilir.

erdem

Fazilet, siyah ve yeşil renklerle birleşti. Özelleştirme ile kullanıcı, güçlü ePanel ile değiştirebilirler.

Sakallı

Sakallı da basit ve net bir e-ticaret WordPress teması. Ayrıca görsel-çekici olan bu, her boyuttaki herhangi bir görüntüleme cihazında mükemmel görünmesi anlamına gelir. Ayrıca, bu temanın altbilgi, resim, şablon ve yorum için özelleştirilebilirliği de vardır.

eStore

eStore WordPress teması, WordPress siteleri için geçerli olan basit bir iki sütunlu ücretsiz e-ticaret konusudur. Ürünleri temizleyen temiz bir görünüme sahiptir. Bir promosyon bayrağı vardır, özel indirim ve promosyon kodunu destekler ve kredi kartlarını, PayPal, eCheck, vb ödemeleri destekler.

StyleShop

StyleShop, SplashingPixels tarafından desteklenen ücretsiz bir WordPress e-Ticaret temasıdır. Apple gibi zarif bir gelişme ile sezgisel bir tarzı birleştiriyor. Tamamen mobil hazır, temiz ve hoş bir siteye ihtiyaç duyan işletmeler için duyarlı ve şaşırtıcı.

Özel portföy bölümü, sayfa kenar çubuğu özelleştirme, özel özel widget’lar, ana sayfa kaydırıcı, rasgele altbilgi ürünü ekran, tamamen widgetized kenar çubukları, özel 3 adım ödeme, özel giriş sistemi, başparmak otomatik görüntü yeniden boyutlandırma ile gelen güçlü Elegant Temalar tarafından desteklenmektedir. ve dahası. Ayrıca, premium destek forumu da sunuyor.

ZenShop

Zenshop, Cart66 eTicaret eklentisi için tasarlanmış ücretsiz bir e-ticaret konusudur. Ürünlerinizi görüntülemek için ızgara düzenine sahip minimalist bir stille gelir. Özel yazı tipi, özel taksonomi, özel meta kutuları, özel sayfa şablonları ve daha pek çok şey gibi bir WordPress temasının tüm özelliklerini destekler. Ayrıca logo resmi URL’si, ana sayfada gösterilecek bir mağaza veya blog arasında seçim yapmak, sayfa başına gösterilecek ürün sayısı ve özellikli ürün kaydırıcısı gibi çeşitli ayarları yapılandırabileceğiniz bir seçenek sayfası bulunmaktadır. Buna ek olarak, bu tema, mağazanızı görüntülemek için Blog Sayfası şablonunu veya Tam genişlik sayfasını kullanabileceğiniz 2 özel sayfa şablonuyla birlikte gelir.

Mystile

Mystile, ürünlerinize uyacak benzersiz bir tasarım oluşturmanıza yardımcı olan bir tuval olarak tasarlanmış temiz ve hafif bir Woo ticareti temasıdır. Standart olarak duyarlıdır ve bol seçenekler ve alternatif renk şemaları ile birlikte gelir. İşyerinde, mağazalarınızın hayati iletişim bilgilerini, en yeni blog yazısı ve ana sayfadaki özellikli ürünleri gösteren özel bir ana sayfa bulunmaktadır. Ayrıca, ana sayfayı özelleştirmek için widget bölgelerinden yararlanabilirsiniz. Özel kısa kodlarla, başkalarına satılık bir banner olan bir mesajı vurgulayabilirsiniz.

Kadife Gökyüzü

Velvet Sky, son derece cazibeli ücretsiz bir Prestashop teması. Sublet renkleri ve yaratıcı tasarım tarzıyla Velvet Sky, sakin ve atmosferik bir cazibeye vurgu yapar ve lüksün bir yansımasını tanımlar. Genel olarak, Güzellik, Yaşam ve Zevk işlerinde oldukça caziptir.

Ayrıntılı olarak, özelleştirme, makul üst yatay menü, görüntü kaydırıcıları, açılır kayar kapılar, sınırsız reklamcılık, üst banner ve iki alt bölüm mizanpajı seçenekleri vb. Ile birlikte gelir. Bu özelliklerle mağazanızı benzersiz ve güzel olacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Buna ek olarak, IE 8, IE 9, Firefox, Safari, Opera, Chrome ve diğerleri gibi büyük tarayıcılarla uyumludur. Her bir özel modül üzerinde çoklu dil desteği ile kullanıcılar bunu kullanarak uluslararası bir mağaza oluşturabilirler.

dizayn

Tasarım, WordPress için bir CSS3 ve HTML 5 tarafından desteklenen ücretsiz bir e-ticaret teması. Kullanıcıların kendi mağazalarını web’de benzersiz şekilde özelleştirebildikleri özel menü, özel başlık, özel arka plan, vb gibi kullanıcı dostu ve özel seçeneklerle bol olan zariftir.

Ayrıca, Tasarım tamamen duyarlı. Tüm mobil cihazlar, bu temayı görüntülenebilir alanlarında görüntüleyebilir. Gelişmiş, hafif ve uyarlanabilir çerçeveyle Design, çevrimiçi mağazayı iyi bir görünüm ve performans ile destekler. Daha da önemlisi, Tasarım WordPress 3.6’nın en son sürümüyle zaten uyumludur.

Hazır Olun!

Hazır Olun! Kullanıcılarının orijinal web sitesinin iç kısmını değiştirmeden web siteleri aracılığıyla ürünlerini satmaya başlamasını sağlayan harika bir ücretsiz WordPress e-Ticaret teması var. Hazır Olun! Kullanıcıların hızlı ve verimli bir şekilde satışa başlamasına olanak tanıyan kayar, ürünlerin kolay sınıflandırılması, net ve temiz tasarım gibi bir dizi esnek seçenek sunar.

Ayrıca, bu tema% 100 Ready ile entegre! WordPress Alışveriş Sepeti Eklentisi böylece yalnızca WordPress yönetim panelinizden ürünler eklemeye başlayabilirsiniz. Ayrıca, seçtikleri malları tanıtmada yaygın olarak kullanılan özellikli ürünler de sunuyor.

Bangkoo

Bangkoo, mobilya ticareti için tasarlanmış ücretsiz bir WordPress eTicaret konusudur. Basit ve kullanımı kolay tasarımıyla mobilya işinin daha zarif görünmesine yardımcı olur. Ayrıca, Bangkoo, çevrimiçi mağazayı kolayca kurmak için 1 tıklamayla kurulum, ürün öğelerini özgürce sergilemek için kaydırma çubuğu ve ürün tanıtımı için özellikli görüntü gibi harika özelliklere sahiptir. WPEC 3.8 entegre edildiğinde, Bangkoo, çevrimiçi mağazanın öne çıkmasını sağlamak için serin ve esnek bir tasarıma sahiptir.

Alışveriş Rehberi

ShoppingGuide, içerik ve kullanıcı deneyimine odaklanan çevrimiçi yayıncı için dergi temasıdır. Duyarlı bir düzen, önceden tanımlanmış 5 ikincil renk şeması, dikkatle el işi, post formatları desteği ve iyi düzenlenmiş dosyalar ve kod yapısı ile tüm kullanıcı taleplerini karşılayabilir.

kundakçı

Bu enfesite tema, hızlı bir şekilde bir blog veya dergi web sitesi kurmak için ideal bir seçimdir. 2 esnek kenar çubuğu içerir ve buna göre 3 sütunlu düzen sunar. Bol serin widget’lar ve Bootstrap ve kolay inceleme sistemi ile kurulmuş, hazır SEO hazır PTL dilleri gibi birçok yararlı özellik ile birlikte gelir.

Hangisinin en iyisi olduğunu söylemek zor, fakat hangisinin en azından benim için en iyi çalıştığını söyleyebilirim.

Bir tema ararken, hep şunu göz önünde bulundurduğum aşağıdaki kriterlere sahibim:

duyarlı

SEO dostu

Kullanıcı dostu arayüz

Kolayca özelleştirilebilir

Modern görünüm

Kullanılabilir sayfa şablonları

Bu noktalar sizin için de fark yaratıyorsa, Sauron temasını mutlaka kontrol edebilirsiniz

Tema işlevlerini kontrol etmek için demo sayfasını girin .

 

WordPress siteniz için en iyi ücretsiz temayı mı arıyorsunuz? Bu güzel ücretsiz WordPress blogunun uzman seçimime göz atın.

Önce, doğru platformu kullandığınızdan emin olmanız gerekir. Kendini barındıran WordPress.org sitesi, blogunuzu başlatmak için mükemmel bir platformdur, çünkü size daha fazla özgürlük ve kontrol imkanı sunar.

Aşağıda bir göz atın:

1. Bento –Bento, tonlarca özelliği bulunan güçlü bir çok amaçlı WordPress blog temasıdır.

2. Modernleştirin –Okunabilirliği artırmak için tasarlanmış temiz tipografi kullanır ve özellikli görüntüleri zarifçe işler.

3. Nisarg –İki gezinme menüsü ve geniş bir tam genişlikte başlık imajıyla temiz bir düzende gelir.

4. Hueman –Çok sütunlu bir düzenle gelir ve her türlü zengin içerikli blog ya da dergi web sitesinde kolayca kullanılabilir.

5. Juno –Juno zarifçe tasarlanmış ücretsiz bir WordPress blog temasıdır. Renkleri ve yazı tiplerini kolayca özelleştirebilirsiniz.

6. Huzurlu –Büyük başlık imajına, kompakt bir navigasyon menüsüne ve güzel özellikli görüntülere sahip tek bir sütun yerleşimine sahiptir.

7. Ajaira – Gevşek tipografi ve güzel özellikli görüntüler üzerine odaklanan minimalist bir tasarıma sahiptir.

8. Ignite –Ignite, klasik bir blog görünümüne sahip şık bir WordPress blogu teması.

9. Yazar –Yazar, yazar ve yazarlar için güzel bir WordPress blog temasıdır. Erişilebilirlik ve performans için optimize edilmiştir.

10. WriterBlog –WriterBlog klasik bir blog düzeni içeren basit bir WordPress blog temasıdır.

Umarım bu liste, web siteniz için en iyi ücretsiz WordPress blog temalarını bulmanıza yardımcı olmuştur.

 

Kişisel bir blog yazarsanız ve WordPress’e giriyorsanız, kombinasyonun mükemmel olduğunu söylemeliyim. WordPress başlangıçta bir blog yazarlığı platformu olarak başlatıldı ve arkasında sürekli gelişim ve gönüllüler Web dünyasında dev oldu.

Blogging hobbies ile kendinizi bağlayan harika bir şeydir. En sevdiğim ücretsiz kişisel blog WordPress temalarınızı takip edin listeledik, blogunuzun ihtiyaç duyduğu görünümü elde etmesine yardımcı olur hazırsınız.

Dene: –

Köpüklü – Bedava Düz Tasarım WordPress Tema

Özellikler: –

 • Duyarlı ve düz tasarım,
 • Retina hazır,
 • Tema ayarları,
 • WoCommerce entegrasyonu,
 • Müthiş destek,
 • Renkler.

FaceBlog

Özellikler: –

 • Duyarlı tasarım,
 • Retina hazır,
 • Kalite kodu,
 • Son derece özelleştirilebilir,
 • Renk seçenekleri,
 • Müthiş destek.
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.