En İyi Youtube Kanalları

eğlence 27 Temmuz, 08:56'de eklendi

 

Youtube da en iyi kanalları merak ediyorsanız bu listeyi sonuna kadar okuyun.

Horoz dişi

Roosterteeth ile ilgili görsel sonuç

 

Rooster Teeth Prodüksiyon, LLC  , genel  olarak sadece  Rooster Teeth olarak anılır, çoğunlukla Austin, Texas ve Los Angeles, California’da bulunan bir Amerikan üretim firmasıdır. Horoz Dişleri 2003 yılında Burnie Burns, Matt Hullum, Geoff Ramsey, Jason Saldaña, Gus Sorola ve Joel Heyman tarafından kuruldu. 

Rooster Dişleri , Nisan 2003’te ön hazırlık ve bugünün üretime devam eden ve tüm zamanların en uzun süren web dizisi haline gelen  Kırmızı ve Mavi’nin üretimi ile başladı. Şirket daha sonra canlı aksiyon şortları, seri, komedi, oynayalım videoları ve tam animasyonlu prodüksiyon dallarına ayrıldı. Diğer projeler arasında, gerçeklik şovları, video oyun geliştirme, eğlence haber programları ve podcast’ler yer alıyor. 2015 yılında Horoz Dişler’in ilk filmi yayınlandı  Lazer Takımı  , bir bilim kurgu aksiyon komedi. Şirket, dünyanın çeşitli şehirlerinde yıllık konferans, RTX’e ev sahipliği yapıyor.

Kendi web sitesinde ve YouTube’da düzenli olarak yayınlanmaktadır. Aralık 2016 itibariyle, Rooster Teeth’in ana kanalı YouTube’da 9 milyondan fazla abonesi ve 4.9 kanunu video görüntüleme sunuyor.  Diğer tüm kanallara dahil olmak üzere, 27 milyondan fazla abonesi bulunmaktadır.

 

 

WatchMojo

WatchMojo ile ilgili görsel sonucu

WatchMojo.com  , Kanada merkezli özel olarak düzenlenmiş bir video içerik üreticisi, yayıncısı ve  sendikatördür  . 7,9 milyondan Fazla Video görüntüsü  [4]  14 milyondan Fazla abone Sayısı (ve  en çok abone  Olan  36’ncı Kanalı  Haline daha zor hale getiriyor) ile  [5]  WatchMojo  ,  YouTube’daki  En Büyük kanallardan Birine sahipler. İzleyicilerinin ve abonelerinin% 60’ı erkek,% 40’ı kadın,% 50’si İngilizce konuşılan ülkelerden geliyor. [6]

 

 

Tobuscus

Tobuscus ile ilgili görsel sonuç

Tobius Joseph (3 Mart 1985 doğumlu), sahne adı Tobuscus tarafından da bilinir ve Amerikalı bir İnternet fenomen,, aktör, komedyen ve müzisyen. Başlangıçta Niceville, Florida’dan halen Los Angeles , California’da yaşıyor ve en çok onun YouTube videoları ve aynı zamanda bir dizi televizyon ve film rolüyle biliniyor. 26 Temmuz 2016 tarihinden itibaren Turner, üç YouTube kanalında toplam 14.95 milyondan fazla aboneye ve 3,7 milyardan fazla video izlenmesine erişmiştir.

 

 

ShaneDawsonTV

ShaneDawsonTV ile ilgili görsel sonuç

Shane Lee Dawson en iyi youtuberlardan biridir ( 19 Temmuz 1988 doğumlu Amerikalı bir YouTuber, aktör, yazar, kroki komedyeni, şarkıcı, söz yazarı ve film yönetmeni. Dawson, (Shananay, Ned Nerd, S. Deezy, Anne, Hilda Teyze, Fruitlupe ve Amy gibi) tekrarlanan orijinal karakterleri içeren komedi videolarını yapmasıyla ünlüdür ( Paris Hilton , Miley Cyrus , Sarah Palin gibi ünlü kimliğe bürünme , Michael Jackson , Justin Bieber ) ve popüler müzik videolarının ve televizyon şovlarının kandırmacaları. Yapımlarının büyük çoğunluğu yapımcı Lauren Schnipper’in yardımıyla yapıldı.

Şubat 2017 itibariyle, YouTube kanallarının toplu olarak 17 milyondan fazla abone ve 3 milyardan fazla görüntülenmesi vardı. ]Mart 2012’de Dawson, altı şarkıyı ve çok sayıda müzik video taklitini serbest bırakarak bir müzik kariyerine başlamaya başladı.

Ona ve arkadaşı Jessie Buttafuoco’nun (aslen yapımcısı Lauren Schnipper ile oynadığı) yaptığı podcast Shane and Friends , 2013’te yaratıldı ve halen devam ediyor. [6] Temmuz 2016 itibarıyla, birden fazla YouTube kullanıcıları ve ünlü misafirlerle birlikte 70 bölüm yayınlandı.

2014 yılında Dawson , yönettiği ve oynadığı ilk filmi Not Cool’ı yayınladı .  Dawson, 2015 yılının başında, Myselfie Hate: Bir Deneme Koleksiyonundan adlı bir anı yayınladı .  19 Temmuz 2016’da bir başka kitabı It Gets Worse’ı ve ana “Shane Dawson TV” YouTube kanalıyla ilgili kısa bir film yayınladı.

 

RayWilliamJohnson

RayWilliamJohnson ile ilgili görsel sonucu

Ray William Johnson (doğum tarihi: 14 Ağustos 1981) Amerikalı bir aktör, komedyen, yapımcı , yönetmen , yazar ve rapçi , belki de YouTube kanalı Ray William Johnson ve bu kanaldaki web dizisi Equality Three ile ünlüdür . 2017 itibarıyla, kanal, o sırada YouTube’da en çok görüntülenen kanallardan biri haline getiren, üç milyardan  fazla izlenme ve 10.4 milyon abone kazanmıştır. 1 Johnson Mart 2014’te seriyi bıraktı, ama o ve benzeri diğer web dizilerini üretmeye devam ediyor. Booze Lightyear , Komedyenler Açık ve Top 6 , Ilk ikisi daha sonra iptal edildi. 

Eşit Üçüncü  görev sonuna doğru sonuna, Johnson diğer araçlarıyla dallanmaya başladı. İlk yazılmış web dizisi  Riley Rewind  , 2013’te Facebook’ta ilk kez yer alındı. [8]  KENDİLİĞİNDEN FAYDALANDI [9]  Aktif aksiyonlu ilk filmi, indie yol filmi  Kimler Çalışıyor Doug  ,  Breaking Bad adlı eski yıldızı RJ Mitte ile birlikte. [10]  Ayrıca, yapımcılık Anne ve Pop İmparatorlukları, Kablo TV endüstrisinde tekeller konusunda Supergravity Pictures ile ortak bir belgesel üretiyor.

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.