En Ucuz Uçak Bileti Satan Havayolları

Genel, Gezilecek yerler 18 Kasım, 05:21'de eklendi

Ucuz uçak bileti bulmak için internette hergün milyonlarca arama yapılıyor. Havayolları ulaşım için en çok tercih edilen ulaşım aracıdır. Yurt dışı ucuz uçak bileti bulmak ya da yurt içi ucuz uçak bileti bulmak kolay değildir. Özellikle daha önce kararlaştırılmamış aniden doğan bir seyahat ihtiyacınız için uçak biletleri oldukça pahalı olabiliyor. İşte bu listede sizler için en ucuz uçak bileti bulabileceğiniz başlıca 10 havayolunu listeleyeceğiz. Şimdiye kadar bilet fiyatları karşılaştırmasında bu 10 havayolu şirketi diğer havayolu şirketlerine nazaran her zaman bir tık daha en uygun uçar bileti satmaktadırlar.  En ucuz iç hatlar uçak bileti ve en ucuz yurt dışı uçak bileti için listemizi sonuna kadar okumayı unutmayın.

 

10. Ryanair Havayolları

Ryanair hava yolları, merkezi Dublin’de olan ucuz bir İrlanda havayolu şirketidir. 1984 yılında kuruldu ve geçtiğimiz günlerde, dünya’nın en ucuz 10 havayolu şirkeyinden biri olarak ödüllendirildi, çünkü kapsadığı 190’dan fazla varış noktası için tüm geziler dahil 96 ABD Doları tutarında inanılmaz bir fiyat talep ediyordu. Buna ek olarak, bu havayolu şirketi seyahat sırasında oldukça iyi bir konfor sağlanmaktadır. Yurt dışına ucuz bilet arayanlar için incelenmesi gereken bir uçak firmasıdır.

 

9. Pegasus Havayolları

En İyi 10 Dünyanın En Ucuz Havayolları 2017: Pegasus Airlines

Pegasus Havayolları, merkezi İstanbul’da bulunan bir Türk düşük maliyetli havayoludur. Düşük fiyata kaliteli arıyorsanız, tercih etmeniz gereken inanılmaz bir havayolu şirketidir. Herhangi bir varış noktası için minimum seyahat masrafı 95 $ ‘dır ve ekstra bagaj, geniş bacaklı koltuklar, havaalanı transferleri ve park hizmetleri gibi inanılmaz ücretsiz olanaklara sahiptir. Ayrıca bu liste dünyanın önce gelen  Skytrax’a göre hazırlanmıştır.

 

8. Onur Air

En İyi 10 Dünyanın En Ucuz Havayolları 2017: Onur Air

Bu listedeki bir sonraki ucuz uçak bileti bulabileceğiniz havayolu şirketide, İstanbul, Türkiye’de bulunan düşük maliyetli bir havayolu şirketi Onur Air‘dir. Bu havayolu, esasen türkiye yolcularına 80 $ ‘ya kadar inanılmaz fiyatlarla geziler sunuyor; Dolayısıyla, Türkiye’de bulunuyorsanız ve seyahat etmek istiyorsanız, bu havayolunu düşünmelisiniz.

 

7. Atlasjet

Top 10 Dünyanın En Ucuz Havayolları 2017: Atlasjet

Bu, dünyanın en ucuz 2017 havayollarından biri olarak kabul edilen başka bir Türk havayoludur. Pegasus Havayolları gibi, Atlasjet’in merkezi de İstanbul’da olup paranız için iyi bir değer sunmaktadır. Moskova, Londra ve Paris gibi destinasyonlar için en az 91 dolarlık inanılmaz fiyatlar sağlar! listede 3 türk havaya yolu firması görmek gurur verici 🙂

 

6. Tigerair 

Bu, düşük fiyatlarla inanılmaz hizmetler de sunan Singapur’da merkezi bulunan düşük maliyetli bir havayolu şirketidir. 2006 ve 2010 yıllarında iki kez En Düşük Maliyetli Yılın Havayolu ödülünü kazandı! Şu anda, bu hizmetler için normal ücret 90 dolardır.

5. SpiceJet

En İyi 10 Dünyanın En Ucuz Havayolları 2017: SpiceJet

Bunun başında, Hindistan’da merkezi olan düşük maliyetli bir havayolu şirketi olan SpiceJet bulunuyor. Halen, bu, yolcu taşımacılığı bakımından ülkedeki dördüncü büyük havayolu şirketidir. Ve uygun maliyetler sunmanın yanı sıra, 2007 yılında Skytrax tarafından Güney Asya ve Orta Asya’daki en düşük maliyetli havayolu şirketi ödülünü aldı.

 

4. FastJet

Fastjet için Bilderesultat
Fastjet, Afrika’da işletilen en ucuz uçak firmasıdır. Ancak en etkileyici şey, seyahat ücreti başına 76 $ ‘dan teklif ettiği fiyatlardan, onu Afrika kıtasında bulunan dünyanın en ucuz havayollarından biri haline getiren şeylerden kaynaklanıyor. Yani, kıta seyahat etmek ve farklı Afrika şehirleri ziyaret etmek istiyorsanız, bu en iyi seçenektir.

3. AirAsia

En İyi 10 Dünyanın En Ucuz Havayolları 2017: AirAsia

Yolculuk başına en az 71 dolar! Bu, merkezi Malezya’da bulunan ve ülkenin en büyük havayolu şirketi olan düşük maliyetli bir havayolu şirketidir. Dubai ve Sidney gibi varış noktaları da dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanına uçuşlar sunuyor. Yani harika yerler, konfor ve düşük fiyatlar ile seyahat etmek istiyorsanız, AirAsia sizin için.

2. Viva Aerobus

En İyi 10 Dünyanın En Ucuz Havayolları 2017: Viva Aerobus

Dünyanın en ucuz havayolu şirketleri 2017’nin ikincisi Viva Aerobus’tur. Bu, Monterrey’de bulunan düşük maliyetli Meksika havayolu şirketidir. Sunduğu varış yerleri için ortalama 65 $ ücret! En iyisi Illinois, Houston, Florida, Orlando ve La Vegas’ta da faaliyet göstermektedir. Bu yüzden bu yerlerden birindeyseniz, Viva AeroBus ile seyahat etmeyi düşünün.

1. Malezya Firefly

Top 10 Dünyanın En Ucuz Havayolları 2017: Malezya Ateşböceği

Ve nihayet, dünyanın en ucuz havayolu 2017 için bir numaralı yer Malezya firefly. Seyahat başına ortalama ücreti sadece 45 dolar, dünyanın tüm havayollarının en ucuzu! Olumsuz tarafı hala birkaç destinasyon için faaliyet göstermektedir, ancak hizmetleri mükemmel ve arzusu düşük bir bütçeyle Malezya, Singapur veya Bangkok’a gitmekse mükemmel bir seçimdir.

 

Bu listemizde kampanyalı uçak bileti fırsatlarını bulabilirsiniz güncel olarak buraya sürekli en indirimde olan havayollarını ekleyeceğiz bizi takip etmeyi unutmayın.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.