İNSTAGRAM’DA OLAN EN KÖTÜ 10 ŞEY

Listeler 1 Nisan, 12:09'de eklendi

1) algoritma Değişikliği

iNSTAGRAM bundan sonra kronolojik olacağını duyurdu bu değişiklik onun Facebook çizgisine kaydığını gösteriyor yani instagram kendi özelliğini kaybediyor. İNSTAGRAM

 

2 ) Yorumlarda yabancılar tarafından etiketlenme.

Takipçi ticareti yapanlar tarafından sürekli saçma gönderilerin altına etiketlenmek gerçekten beni hasta ediyor. Anketimizde de İNSTAGRAMDA OLAN EN KÖTÜ 10 ŞEY listemizde 2. sıraya girmiş bu saçma şey.

 

3) JUSTİN BİEBER

6515lg

Ve tabiki ergenlikten bir türlü çıkmayan Justin bieber. Sürekli paylaştığı ergen pozlarıyla instagramı bırakma sebepleri arasında.

 

 

4) Yüksek sesli videolar

İnstagramda gezinirken aniden karşınıza gelen videolara tıklama olasılığınız gayet yüksektir üstelik bu videolarda ses baya yüksekse sinir olmamak elde değil.

 

 

5)Her saçmalık için ayrı resim atanlar

gerçek hayatta hiç bir amacı olamayan ergenlerin sanalda yarattıkları ütopik hayatlarına olan inançları her anını orada paylaşma gibi bir istek uyandırıyor olmalı. Fazla ciddiye almamak lazım.

 

 

6)YEMEK RESİMLERİ

bu tür resimler paylaşanlar bir çok insanın gözünde Ali Ağaoğlu kadar görmemiştir. Koskoca evrende yemek yeme özelliğinin bir tek sana ait olduğunu düşümenin mantıklı bir nedeni varmıdı ?

 

 

7)Fan Hesapları 

Ünlü fotoğraflarının altına gelen yorumları görürken cehenneme  vip bilet kazanacak kadar küfür ediyorum. Özellikle mercimek suratlı hanım kızlarımızın yakışıklı pop sarkıcılarının duvarında nöbet tutmaları acı bir gerçek.

 

 

8)#EFEKT YOK

Bu bizde fazlaca olan fotoğrafın anasını ağlattıktan sonra doğal oldugunu iddia edenlerin sayısı her geçen gün artıyor bunda ki amacı tam olarak anlayamasakta bu arkadaşlar için üzülmemek elde değil

 

 

9) SELFİE

Kafaların kabak gibi çıktığı bu çılgınlık hiç eskimiyor. Normal Selfie’ye razı değilken dudak bükenlerle cezalandırıldık.

 

 

10) Takip Edeni Takip Ederim

Genelde fazla takipçisi oldugu zaman önemli bir insan imajınjın olusacagını düşünen bu liseliler takipçi sayısına göre hareket edip aynı düzeyde egoya sahiptirler.

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.