MARVEL FİLMLERİ – ( EN İYİ 10 MARVEL SÜPER KAHRAMAN FİLMİ )

eğlence, Filmler, Listeler 19 Kasım, 07:06'de eklendi

Bu haftaki en iyi 10 film listede, tüm zamanların en iyi 10 Marvel Filmine bir göz atacağız. Süper Kahraman filmleri severlen Için Sonuna Kadar bakılması Gereken bu film listemizde ki filmler Marveltarafından yapılan filmleri. Galaxy’nin Koruyucularının şimdiki gelişinden dolayı, Stihdyoları nihayet iki basamaklı sayıları vurdu. 1998’de Blade’nin gelişinden bu yana her yıl gümüş ekranlarda Marvel karakterlerinin ortaya çıkmasına rağmen, çizgi roman endüstrisinin mamutları, sanatsal başarı için karakterlerini farklı stüdyoların kontrolü dışında ayarlamaya başladı. Iron Man’in 2008’deki gelişini Marvel’in kendi özel filmi resim evrenini oluşturmaya yönelik iyelik yapıyor ve bu filmi izleyebileceğimizi şaşkınlıkla keşfettiler. Bu küçük bir başarı değil. (Örümcek Adam, Fox’ta Muhteşem Dörtlü ve X-Men’de bitiyor) Marvel, görünüşte anlaşılmazlarını olanı nasıl çekileceğini anlamıştı.  

 

10. Iron Man 2 (2010)  

 Demir adamı için görüntü sonucu

Iron Man 2  ABD yapımı aksiyon filmi. İron Man 2 filmi, çok endişeli bir hayran kitlesi yarattı. Iron Man’in bir kuruluşu kolay bir karar gibi göründü. Iron Man 2’nin karışık planı, Marvel’ın bu karakterlerin hepsini zorluk çekmesi gibi görünmesini sağladı. SHIELD malzemeleri kısıtlanmış gibi görünüyor, Tony’nin yapımcılarının gidişatına duydukları loş tutkulu dairesel segmenti tam olarak görememesi ve hikayesi temel filmin sıkı ve sert bir temposu olmaması. Haley eğlenceli şeyler var – Downey Jnr büyüleyici, Monaco serüveni canlandırıyor ve Sam Rockwell’in korkunç Justin Hammer gibi iyi vakit geçirdiği açık – ancak işe yaramıyor.  
 Ayrıca yapılan ankete göre demir adam en çok sevilen süper kahraman filmleri serisinin başında geliyor. 


 
9. Thor (2011)  

2011 yılı için Bilderesultat 
Şaşırtıcı bir şekilde, film, Marvel’ın karakterlerinden herhangi birisini ekstra geniş ekrananda uzaklaştıracağı doğrulamasıydı. Chris Hemsworth, Thunder God’ın Tanrı’nın başrolünde mükemmel bir rol aldı ve çekici icrası filmi birleştiriyor. Onun durumu, Thor çürük ve az hissediyor. Hareketli görüntü büyüklüğü için küçük bir Yeni Meksika kasabasında Thor’un kurulması, karakterinin dairesel bölüm için iyi bir sonuç verebilir ve film gelecekteki Marvel filmleri için sistemin önemli bir ölçüsünü oluşturur, ancak blockbuster. Iron Man 2 gibi, SHIELD alt çizgisi de aynı şekilde bir yeniden yönlendirme gibi hissediyor ve film, son gösterdiğinde Asgard’a döndüğünde, film Hemsworth’un geliştirdiği iyi niyetin büyük bir bölümünü kaybetti. Thor  Cardio Adlı çizgi roman  karakteri ettik  ONUN Kaynağı Olan mitolojik yıldırım tanrısı’na  ya dayanarak 2011 ADB  süper kahraman filmi  ettik  Marvel Sinematik Universe  Tarafından yayınlanan Dördüncü filmidir. 21 Nisan 2011’de Avustralya’da ve 6 Mayıs 2011’de Amerika Birleşik Devletleri’nde gösterime gird


 
8. İnanılmaz Hulk (2008)  


 Hulk için resim sonucu 
 
İnanılmaz Hulk, muhtemelen Marvel’ın göz ardı ettiği hareketli görüntüdür, ancak işe yarayan bir ton var. Banner’ın davasını patlatıp araştırmacının hareketli resmin başlangıcını sağlamlaştırması, önemli ölçüde gelişti ve filmin muazzam etkinlik düzenlemeleri – favela peşinde koşma, gerekçelerle karşılaşma ve küstahlıkla son savaş – hepsi gerçekten iyi çalışıyor. Seyredebileceği ve iyi yapılmış olmasına rağmen, bağımsız bir film gibi görünüyor ve Edward Norton’un yanlış yayın yapması, Incredible Hulk’un Marvel Cinematic Universe’den geriye kalanını nasıl algılayacağını gerçekten zorlaştırıyor .  Stan Lee, Hulk’ın yaratılışının Dr. Jekyll and Mr. Hyde ve Frankenstein‘ın kombinasyonundan esinlenerek ortaya çıktığını söylemiştir.
 


7. Thor 2: Karanlık Dünya (2013)  

her şeyin ilk 10 listesi 
Karanlık Dünya, ana Thor sinema filmi üzerinde muazzam bir değişiklik yaptı ve karakter için daha kesin bir gezi. Devam, muazzam kökleri ile daha iyi hissediyor ve aktivitenin ana kısmını Dünya’ya kusursuzca bağlamıyor. Thrones’un eski tecrübeli aktörlerinden Alan Taylor, filmin çekirdeğini oluşturan bazı gerçekten gerekli aktiviteleri dile getiriyor ve gerçek anlamda çok sayıda evrenin üstlendiği iklim aktivitesi ardıllığı yaratıcı ve heyecan vericidir. Karanlık Dünya ayrıca, isteğe bağlı olarak karakter seçimi yapımını, özellikle de Thor’un Asgardian ortakları olan Warriors Three, Lady Sif ve Heimdall ile olan kullanımını geliştirir. Trajik olarak, film umut verici ilke olan  düşük ömrünü bozar, Dark Elf Malekith, Tom Hiddleston’un Loki olarak sürekli olarak yürüttüğü idam için daha fazla alan yaratmak için bildik bir itme gibi görünüyor. Hiçbir Marvel karakteri gibi, ileride Thor’un devam edebileceği şeyleri algılamak zordur, ancak Karanlık Dünya, bağımsız bir ortamdaki karakter için çok daha fazla garanti olduğunu gösterir.  
 


6. Iron  Man  (2008)  
 

Demir adam 2 için görüntü sonucu 
Wonder, Iron Man ile giriş alanının dışına fırlatıldı. Film, Marvel’ın gümüş ekran izleyicilerine masaya getirdiğini gerçekten gösterdi ve kurumun daha az tanınmış karakterleri için inanılmaz şeyler garantiliyordu (şimdi boşa gitmeden önce çoğu çizgi roman olmayan kitapseverlerin en yavaş Tony Stark’ın kim olduğu fikri). Iron Man’in refahının büyük bir çoğunluğu Robert Downey Jr’ın mesleğini koruyan omzunun üstünde duruyor, zorla kaldırma ziyaretini ziyaret ediyor ve gerçekte her sahnedeki ekranı aydınlatıyor ve Tony Stark’ın örneklemini oluşturuyor; Hareketli resim de orijinal bir makale. Gelecekteki Marvel filmlerinin muazzam etkinlik gruplarına sahip değilken, hatta sürekli ve şımarık görünmeye yönelik etekler oluşturuyor olsa da,  
 


5. Yüzbaşı Amerika: İlk İntikamcı (2011)  

Kaptan Amerika Birinci Avenger 
Birçok Captain America hayranları karakterin samimi vatanseverliğinin geniş ekranda nasıl bir atış yapacağını bilmiyorlardı  . Yanlış ellerde Birinci Avenger, seyircilerin mevcut süper kahraman hareketli resim gruplarıyla (ve büyük ihtimalle yurtdışında kısıtlı olan) kusursuz olmayan Amerikan niteliklerini “gösterişsiz göstermek” için gösteriş yapan bir sancak olabilirdi. İkinci Dünya Savaşı seti ile hazırlanan bu hareketli görüntü mükemmel bir şekilde karakterin idealist tonunu yakalayabildiğinden değil, olmasaydı, eğlenceli bir etki yarattı. Birinci Avenger, dönem ayarlarını tam olarak kullanıyor ve gerçekten tutkulu olan tamamlama, Steve Rogers’ın bir başka yolla ya da başka birinin hareketli görüntü bitmeden ilerlemesine ihtiyaç duyduğu kaçınılmaz gerçeği kötüye kullanmıyor.  
 


4. Galaksinin Koruyucuları (2014)  

her şeyin ilk 10 listesi  
 
Galaxy sinema filminin Koruyucularının açıklaması, çizgi roman hayranları için hâlâ haberleri yanlış yapıyordu. Thor gibi, sürekli olarak zahmetli bir ayarlama olacaktı, Thunder God of God’ı beğenmedim, komikler gerçekten Marvel’ın muazzam vurucularından biri değildi ve galaksiler arası ortamı, DC’nin gerçek hayatta yaşanan çöküş Green Lantern’le ilgili huzursuz hatıraları uyandırdı. Bununla birlikte, bir kez daha Marvel bu kaygılardan vazgeçip yeni, eğlenceli ve süper kahramana karşı tamamen farklı bir şeyler anlattı. Gatekeeper’lar, Marvel’ın tartışmalı “güvenli” geçmiş çabaları için büyük bir uçuştu ancak bununla birlikte, hayran kitlesinin büyük bir çılgınca alan müzikal drama için hazırlandığını da gösterdi.  


 
3. Demir Adam 3 (2013)  

 her şeyin ilk 10 listesi


Iron Man 3, Marvell’in en katı karakterlerine gittiğinde her şeyi sarsmaya istekli olduğunun bir diğer kanıtıydı. Tony Stark’ı basitleştirmek ve filmin büyük bir bölümünü Demir Adam kıyafetinden uzak tutmak bir bahis gibi görünüyor, ancak kesinlikle ödediği bir şeydi (Mandarin’in ortaya çıkması ek olarak komik videolardan büyük bir kalkış – çoktan sayısız can çekişen taraftarların gazabı). Tony, (Iron Man 2’de öne sürüldüğü gibi) meşru, düşünceli bir eğriye oturuyor ve hatta Air Force One koruması ve Mandarin evi saldırısı gibi harekete geçirilen filmin büyük etkinlik sıralamaları, aşağıdan yukarıya doğru yeryüzüne yakın bir yaklaşımın varlığına sahip. Din şefi Shane Black başkan yardımcısı Iron Man 3’ün başarısızlığa uğradığını ve spinlemenin net ve yeni olduğunu hissediyor.  


 
2. Kaptan Amerika: Kış Soldier (2014)  

en garip film listeleri 
 
Iron Man 3 gibi Kış Soldieri, Marvel’ın dizilişinde bulunan muazzam, muazzam süper silahlardan hiçbirini vurgulamıyor; ancak her şeye rağmen, Marvel için büyük tepkiler verebilecek şekilde ante’yi nasıl yukarı çıkaracaklarını anlıyor. Sinematik Evren. Ana süper kahraman üzerinde bireysel bir konsantrasyon seçmek, filmin la modu, şakacı vurma yaklaşımı (kısmen gizli etkinlikler / hüner gerilim ve parça süper kahramanın dramatizasyonu) ustalıkla koparılmakta ve Kış Soldier varilleri nefes kesintisi kısa bir sürede ilerlemektedir. Devam, ayrıca, isteğe bağlı karakter grup döküm için yer keşfetmek nasıl rakamlar ve böylece oldukça yakın yıldız kaynak materyalleri sayfaları cesaret gibi geliyor.  
 


1. Avengers (2012)  

 ilk 10 listeli
 Avengers geri dönüşü olmayan bir şekilde güvensiz bir başlangıca sahiptir, ancak hareket ettikten sonra ideal süper kahramanın hareketli resmine dönüşür. Joss Whedon, dört büyük Marvel tesisini nasıl bir araya getireceğini buluyor ve onu karakterin niteliklerini harmana nasıl taşıyacağını ortaya koyuyor (hatta SHIELD’ın yakınlığı safra başı hissediyor). Avengers zahmetsizce şişmiş, tutarsız bir enkaz olabilirdi, ancak Loki, Hulk’in hareketli görüntüden ayrılmasıyla birlikte, alçak ve Mark Ruffalo’nun infazı fırsatı buluyor. Hayat boyu süper kahraman işbirliğiyle gerçek bir çizgi roman etkisi, çizgi romancıların hayli uzun süredir sıkı oturduğu ve gerçekten hayal kırıklığına uğramadığı bir şeydi. 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.