Reklam Veren Siteler

Genel 29 Ekim, 00:51'de eklendi

İnternette reklam vermek istiyorsanız ya da reklam yayıncısıysanız sizler için adsense alternatifi reklam veren siteleri listeledik. Haydi uzmanların yazılarını beraber okuyalım.

Sigorta sektöründe iseniz, BrokersWeb sitesini kontrol edin. Yakın zamanda Vantage Media tarafından satın alınan BrokersWeb, sigorta alanında yayıncılar için harika bir platform. Ağlarında çok sayıda reklamvereni var ve bir TBM‘ye göre ödeme yapıyorlar.

Bir başka harika alternatif ise eBay İş Ortağı Ağıdır. Web siteniz ürün odaklı bir dikey nitelikte ise, EPN çoğunlukla mantıklıdır. AdSense gibi, EPN de TBM ödemesini yapar. Bununla birlikte, eBay, tıklamanın nihai tüketicisi olduğundan, kalitesi yakından ölçerler ve TBM ödemelerini buna göre ayarlarlar. Bu, “Kalite Tıklama Fiyatlandırması” modeli olarak bilinir ve oldukça uçucu olabilir. Kişisel bir EPN yayıncısıyım ve başarı elde ettim.

Ayrıca, Amazon Associates’i de düşünmek isteyeceksiniz. Yine, bu ürün odaklı web sitelerine yöneliktir. Amazon, EBM bazında ödenir. Kazançlarının bir bölümünü ödüyorlar ve bu düşük bir yüzdendir. Bununla birlikte Amazon, alışverişten para çekme konusunda o kadar başarılı ki ortalama sipariş boyutu büyüktür (düşük yüzdeli bir komisyonda bile çok şey yapmanıza neden olabilir). Halen Amazon’un programında değilim, ancak bir çok bağlı kuruluşun bu program aracılığıyla iyi para kazandığını anlıyoruz.

Şimdi finans / sigorta ve ürün kategorilerini kapattık, daha “bilgilendirici” bir web sitesi için bir fikirle kapatalım. Bu durumda, ClickBank mükemmel bir seçim olabilir. ClickBank, web yayıncılarını satabilecekleri dijital ürünlerle birleştirir (dijital ürünlerle, çoğunlukla e-Kitaplar ve nasıl yapılır kılavuzları demektir). Bu bir EBM modelidir ve ödemeler (satın alma fiyatının yüzdesi olarak) ürüne göre farklıdır (ürünün sahibi şartlarını belirler). ClickBank’daki bazı ürünler o kadar da iyi değil, ancak orada kesinlikle güçlü olanları bulabilirsiniz. ClickBank ile para kazanma tecrübem var ve işe yarıyor.

Komisyon Bağlantısı ve InfoLinks gibi birçok seçenek daha var. Deneyimime göre, gerçekten test edip belirli bir sektörünüz için doğru iş ortağını bulmaya geliyor. Kişisel deneyimime dayanarak, AdSense # 1’i çeşitli nedenlerden ötürü (kullanışlı takma ve kullan kolaylığı, yüksek TO’lar ve yüksek ödemeler ağırlıklı olarak) kullanıyorum. Bununla birlikte, güçlü alternatifler (veya ona nasıl baktığınıza bağlı olarak tamamlayıcı programlar) var. Bu yardımcı olur umarım!

 

Reklam veren siteler 2

Bloglar için Google Adsense Alternatifleri

Eğer blogunuza para kazandırmak için kullanabileceğiniz en iyi 5 Google Adsense alternatifleri göz atın:

Media.net

Medya Net

Media.net, blog yazarı veya kazanmak istediğiniz sanal platform için belki de en iyi Adsense alternatifidir. Powered by Yahoo! Ve Bing, bu içeriğe dayalı reklam ağı, Adsense’ye çok benzer reklamlar sunar ve onay almak da o kadar karmaşık değildir. Ayrıca, reklamlar çok iyi ödeme yapıyor, bu nedenle fayda sağlamanız gerekiyor.

Amazon Görüntülü Reklamlar

Amazon Görüntülü Reklamlar

Amazon reklamları programı Youtube veya bloglar için kesinlikle bir Adsense alternatifi olmasa da, site sahipleri tarafından 2017 için Google Adsense alternatifleri arasında en popülerlerinden biri olarak derecelendirildiğini bilmekten şaşkın olursunuz. Ünlü bağlı programın yanı sıra, Amazon, artık bir Adsense alternatifi arayan herkes için oldukça iyi çalışan CPM ve yerli alışveriş reklamları sunuyor. Avrupa ve ABD trafiğini kullanan herkes için mükemmel olmasına rağmen, diğer ülkeler için de oldukça iyi sonuç veriyor.

INFOLINKS

INFOLINKS-logo

Infolinks doğru uygulandığında oldukça karlıdır. Metin içi reklam birimleri, çerçeve içinde birimler ve açılır pencereleri içerir. Bağlamsal reklamlar sunmamasına rağmen, geçiş reklam birimleri sunar ve oldukça iyi öder. Aslında, ödeme eşiğinde çok düşük, sadece 50 dolara ulaşılması kolay.

Adversal

Adversal

Sitenizde ayda yaklaşık 50.000 sayfa incelemesi varsa, Adversal harika bir Adsense alternatifidir . Sitenize yönelik en iyi reklamları alacağınızdan emin olabilmeniz için, Coğrafi hedefleme seçeneği sunar. Ayrıca, minimum ödeme yalnızca 20 ABD dolarıdır ve siteniz düzenli bir trafik kazanıyorsa, bu, her geçen gün alacağınız gelirin biraz olmasıdır.

Bidvertiser

Bidvertisör’ün onaylanması en kolaydır ve aslında en iyi Google Adsense alternatiflerinden biridir. Ancak, tamamen içerikli reklamlar sunmayan reklamverenlerin reklam alanına teklif vermesine izin verdiği gibi, Adsense’den oldukça farklı bir şekilde çalışır. En çok ödeme yapan reklamverenlerin kabul ettiği teklifler, sitenize görüntülenir. Dolayısıyla, siteniz kaliteli ise, düzenli bir para kazanırsınız. Elbette, yalnızca gösterimler için değil tıklamalar ve dönüşümler için ödeme aldığınızı unutmayın.

YouTube için Google Adsense Alternatifleri

Ve aşağıda, vlogging kariyerinizi geliştirmenize yardımcı olabilecek youtube kanalı için adsense alternatifi vardır:

AdRev

AdRev

AdRev, YouTube kullanıcılarına yönelik adsense en iyi alternatifi olarak değerlendirilir. Sadece videolarınızdan para kazanmanıza yardımcı olmakla kalmaz, aksine video oluşturma ve pazarlamada sonuna kadar yardımcı olur. İçeriğinizi optimize etmek ve YouTube kanallarınızı temizlemek için özel bir telif hakkı ekibiniz var. Adrev’e kaydolduğunuzda, videolarınızın keşfedilmesini artırmak için özel minik resimlere ve araçlara da bir erişim elde edersiniz .

FilmSection

Filmsection

FilmSection en hızlı büyüyen YouTube ağıdır ve çok kısa bir sürede popüler olmuştur. AdRev’a benzer şekilde, abonelerinizin ve görüntüleyenlerinizin yüksek oranda büyümesine neden olacak olan kanalınızı geliştirmenizde size yardımcı olur. FilmSection ile ortaklık kurarsanız, sadece Adsense ile olduğundan daha fazla para kazanacaksınız, zira başta YouTube olmak üzere kendi global Reklamcılık Satış Departmanı oldukları için. Bir FilmSection ortağı olarak onaylanmak için en az 100 günlük video görüntülemeniz ve telif hakkı ihlal öykünüz olmalı. FilmSection Reklam veren sitedir.

ScaleLab

ScaleLab

ScaleLab, YouTube kanallarınızı tanıtmak ve para kazanmak için kullanabileceğiniz, yeni ve yenilikçi çok kanallı bir ağdır. ScaleLab’e katıldığınızda, YouTube premium hesap özelliklerine ve içerik yönetiminiz için bol miktarda araçtan yararlanırsınız. Kabul kriterleri nispeten katıdır; kanalın takvim ayında en az 250 abone ve 6000 görüntüleme olması gerekir.

Özetle, Google AdSense başvurunuz reddedildiyse veya hesabınız yasaklanmışsa, blogunuzdan veya vlog’unuzdan  para kazanma konusunda  etmeyin. Orada, sitenizden en iyi şekilde yararlanmanıza ve pasif gelir elde etmenize aktif olarak yardımcı olabilecek birkaç alternatif reklam sitesi var.

Tıklama başına para veren siteler, gösterim başına para veren siteler, tbm usülü para veren siteler gibi alternatifler için yeni yazımız yakında.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.