Romantizmin Kalesi Fransa’dan Yakışıklılıkta Çığır Açmış 10 Erkek

İnsanlar 27 Mayıs, 18:03'de eklendi

Dünya’da yakışıklı tabirinin en çok kullanıldığı ülke olan Fransa, Fransız erkekleri ile sizlerle ;

1. Yakışıklımız Mühendis, aynı zaman da Model- Aurelien Muller

2017 yılının en çok kazanan mankenleri arasında yer alan Muller mühendis olarak hayatını sürdürürken keşfedilmiş.

2. Oyuncu- Rahael Personnaz

36 yaşında ki aktör gençlere taş çıkarıyor. Fransız filmlerinde aranan bir yüz olan yakışıklı oyuncu mavi gözleri ile herkesi büyülüyor. Kendisini Anna Karenina filminden sonra unutmak mümkün olmadı!

 

3. Oyuncu / Model / Cankurtaran – Stefan Tisseyre


Qui est la taupe? Programıyla yıldızı parlayan cankurtaran John Snow’a benzerliği ile ünlü oldu. Cankurtanlığı bırakan yakışıklı jön şu sıralar hayatına oyuncu olarak devam ediyor.

4. Şarkıcı- Navii


Navii olarak bilinen şarkıcı Ivan Chauvet 22 yaşında. Yakışıklı ve bir o kadar da karizmatik Chauvet ilk şarkısını 2015 yılında ilk albümünü ise 2016 yılında çıkardır. Hem şarkıları hem de karizması ile Fransayı sallıyor.

5. Oyuncu – Arthur Dupont


Yaşıtlarına göre oldukça genç görünen yakışıklı aktör Fransa da ön plana çıkan yüzlerden. Bugüne kadar 25 film çeviren 31 yaşında ki oyuncu hem beyaz perde de hem de TV dizilerinde ön plana çıkan yakışıklılardan.

6. Model- Corentin Huard


Özellikle son yıllarda ön plana çıkan esmer ve karizmatik model daha 21 yaşında. Hem Fransa da hem de Amerika da kariyerini sürdüren model sosyal medyada da şu sıralar gündemde.

7. Futbolcu- Yoann Gourcuff


Fransa da futbol hayatına devam eden Gourcuff hem oyunu ile hem de karizmatik görüntüsü ile ön plana çıkıyor.

8. Şarkıcı- Patrick Fiori


Kendisini Eurovision şarkı yarışmasından tanıyoruz. 48 yaşında ki yakışıklı Fiori 1993 yılında girdiği yarışmadan 4. Olarak ayrıldı. Asıl ünü ise Phoebus rolü ile yakaladı.

9. Oyuncu- Omar Sy


Fransa da ki birçok filmde rol alan Omar Sy Can Dostum filmi ile yıldızı parlayan ünlülerden. Zenci oyuncu X-Men, Inferno gibi birçok öne çıkan film de boy gösterdi.  Geçtiğimiz yıl, yılın en sevilen adamı ödülüne layık görüldü. Hem sempatik hem de karizmatik oyuncu Fransa’nın yıldız oyuncu kadrosunda yer alıyor.

10. Sosyal Medya Fenomeni – Valentin Lucas


Yakışıklı Lucas henüz 28 yaşında. Tanınmasında en büyük etken sosyal medya, çünkü onun mesleği sosyal medyayı kullanması. Ortalama olarak 250 bin takipçiye sahip olan yakışıklı Lucas’ın paylaşımları rekor düzeyde beğeni alıyor.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.